Modele de fuste drepte

Modelele diversificate, o ofertă bogată al fustelor drepte în privința modelului și a culorilor. În afară de fasoanele unicolore clasice, Deasemenea găsești și Fuste cu paiete pentru Petrecere în dungile marinărești sau motive florale. Acest Model al fustelor a apărut la începutul secolului XX. Ținuta preferată de Marylin Monroe. Fasonul midi cu talie înaltă este considerat clasic. Aparent o croiala necomplicată, totuși avem la alegere o gamă diversificate de modele de Fuste drepte. Fustă DIN Blug Soft John baner JEANSWEAR 99, 90 lei crearea unei ținute în acest caz nu reprezintă o problemă. Avantajul deosebit al fustelor drepte este că se asortează la ținutele de caractere diferite. Elementul necontestabil al fustei drept sunt pantofii cu TOC sau platformele. Important, ca modelul pantofului să fie subtil și ușor. 3. ai grijă la prezența șlițul DIN série și să nu fie prea strămtă; Învită Fusta dreapta în propria garderobă și bucură-te de un look moderne! Clar, cel mai bine se prezintă PE șoldurile rotunzite. Parfait se va așeza PE o siluetă Sub formă de clepsidră cu wvncc proporționale.

La fel de bine va arăta și PE wvncc de pară, deoarece acest fason va subția subtil Silueta. Dacă nu vrei să evidențiezi șoldurile, alege Fusta Neagră sau nuanțe închise. 4. alege modelul cu talie înaltă-subțiază Talia élégant. Alegere ideală, pentru prezentarea totală a siluetei féminin. Îmbracă Fusta dreapta și subliniază wvncc féminin..